بهترین جراح بینی اصفهان

بهترین جراح بینی اصفهان : جراحی بینی یا رینوپلاستی به طور گسترده ای در بین مردم رواج پیدا کرده است و با توجه به پیشرفتی  که تکنولوژی در چند دهه اخیر داشته است توقعات مردم از جراحی بینی به نسبت قبل بیشتر شده است.

در گذشته عوارض جراحی بینی بسیار زیاد بود ولی امروزه با افزایش دانایی جراحان بینی اگر متقاضیان رینوپلاستی یک جراح بینی خوب و ماهر را انتخاب کنند قطعاْ هیچ گونه عوارضی نخواهند داشت.

کوچک شدن بینی ، رفع قوز بینی ، بهبود افتادگی نوک بینی و در کل بهبود فرم بینی از هدف های جراحی زیبایی بینی می باشد.

برای اینکه هدف های گفته شده از جراحی بینی به دست آید و متقاضی جراحی بینی از نتیجه راضی باشد باید یک جراح پلاستیک بینی خوب را انتخاب نمایید.

مهارت و دانش جراح بینی یکی از مهم ترین فاکتور های جراحی بینی است.

زیرا اگر جراح بینی دوره های تخصصی را گذرانده باشد به خوبی می داند کدام تکنیک برای انجام راینوپلاستی مناسب تر است و عوارضی به وجود نمی آورد.

در کنار عدم بروز عوارض ، فرم بینی بعد از جراحی بینی نیز از دیگر موارد مهم برای افرادی است که تمایل به انجام جراحی بینی دارند.

فرم بینی و تناسب آن با دیگر اجزای چهره نیز ارتباط مستقیم با مهارت جراح بینی دار.

بنابراین مهم ترین اقداماتی که باید در راستای انجام جراحی بینی به آن توجه کرد انتخاب یک جراح بینی خوب و ماهر است.

 

بهترین جراح بینی اصفهان

 

ویژگی های جراح بینی

 • آشنایی با تکنیک های جراحی بینی
 • تسط کافی به تکنیک های  جراحی بینی
 • آشنایی با استاندارهای زیبایی و ایجاد زوایای مناسب بین بینی و لب
 • مدرک تخصصی و گذراندن دوره های تخصصی
 • مشاوره های مناسب قبل از جراحی بینی
 • تجویز تمام آزمایش های مورد نیاز
 • توضیح کامل نکات قبل از جراحی بینی و بعد از جراحی بینی به بیمار

 

 

 

اهمیت انتخاب بهترین جراح بینی

اصلی ترین اقدامی که تمامی متقاضیان اعمال جراحی زیبایی ، بویژه جراحی زیبایی بینی باید انجام دهند انتخاب بهترین جراح می باشد. دلیل اهمیت انتخاب بهترین جراح بینی از این حیث است که بینی در مرکز چهره واقع شده و زیبایی چهره بسیار تحت تاثیر آن می باشد ، از این رو وجود هارمونی و هماهنگی میان بینی و سایر اجزای چهره قاعدتا بر زیبایی و جذابیت صورت خواهد افزود.

بنابراین در صورت انتخاب بهترین جراح بینی که از مهارت و تجربه بالایی در این زمینه برخوردار است ، امکان دستیابی به نتایج ایده آل و قابل قبول از جراحی بینی به سهولت ، میسر می گردد.

این در حالی است که عدم انتخاب یک جراح بینی متبحر و کارآزموده ، نتیجه جراحی را تحت الشعاع قرار داده و ممکن است منجر به بروز دفرمیتی هایی در بینی گردد و در نتیجه بر روی اعتماد به نفس فرد اثر سوء بگذارد.

جهت انتخاب بهترین جراح بینی موارد  ذیل را مد نظر داشته باشید :

 • بهترین جراح بینی می بایست دارای وجدان کاری بوده و منافع مالی را در اولویت کار خود قرار ندهد.
 • یک جراح بینی خوب توانایی انجام انواع جراحی بینی را دارد.
 • بهترین جراح بینی باید علاوه بر بهره مندی از دانش و تجربه کافی ، بر علم زیبایی شناسی نیز مسلط باشد تا بتواند یک بینی زیبا و شکیل خلق نماید.
 • البته در این راستا هدف جراح بینی نباید صرفا ایجاد تغییر در فرم ظاهری بینی باشد ، بلکه باید عملکرد تنفسی بیمار را نیز در نظر داشته و در عین اصلاح عیوب بینی ، مکانیزم تنفسی را نیز حفظ نماید.
 • قادر باشد یک شمای کلی از نتیجه جراحی برای بیمار تصویر نماید.
 • بتواند حس اعتماد را در بیمار خود ایجاد نماید تا فرد با اطمینان خاطر از نتیجه عمل ، تحت جراحی قرار گیرد.
 • در صورتی که بیمار انتظاراتی نامعقول از جراحی بینی داشت قادر به متقاعد نمودن وی باشد و چنانچه بیمار بر خواسته های غیرمنطقی خود پافشاری نمود از جراحی کردن وی صرف نظر نماید.

بهترین جراح بینی اصفهان

انواع روش های جراحی زیبایی بینی

برای تغییر شکل بینی و بهبود ظاهر آن دو روش وجود دارد :

 • جراحی بینی بسته :

در جراحی به روش بسته ، برش ها کاملاً درون بینی قرار دارند. زمان انجام جراحی بسته معمولا کوتاه تر از عمل جراحی باز است و برای بیمارانی که نیاز به تغییرات جزئی در بینی خود دارند ، مناسب تر است. ، بنابراین در مواردی که نیاز به ایجاد تغییرات چشمگیر در بینی باشد ، از این روش استفاده نمی شود.

تنها مزیت جراحی بینی بسته ، عدم وجود برش در پوست مابین سوراخ های بینی است.

 • جراحی بینی باز :

در جراحی باز ، بافت بین دو سوراخ بینی به نام Columella بریده می شود ، columella یک تیغه غضروف مانند است که در قسمت انتهایی قسمت بینی قرار دارد و دو سوراخ بینی چپ و راست را از هم جدا می کند.

کلوملا در حقیقت ، دیواره ای از بافت بینی است و نوک بینی را به پایه بینی متصل می کند و پایه بینی را تشکیل می دهد.

در جراحی بینی به روش باز ، علاوه بر این که برش هایی در داخل بینی ایجاد می شود از طریق برشی که در ناحیه کلوملا زده می شود ، دسترسی کامل جراح بینی به ساختار بینی محقق می گردد و بدین ترتیب امکان ایجاد تغییرات گسترده برای وی فراهم می گردد.

نتیجه عمل جراحی بینی با روش باز ، دقت بیشتری دارد و در اصلاح ناهنجاری بینی مؤثرتر و کارآمدتر است.

 

 

مراقبت های بعد از جراحی بینی

افراد باید بدانند که انتخاب بهترین جراح بینی اصفهان یا هر شهری که در آن زندگی می کنند فارغ از تاثیر زیادی که در نتیجه دارد، به تنهایی رضایت بخش بودن نتیجه جراحی را تضمین نکرده و فرد باید نکات و دستورالعمل هایی را نیز بعد از آن رعایت نماید. در ذیل به تعدادی از این مراقبت ها اشاره کرده ایم.

خندیدن بعد از جراحی بینی

زمانی که فرد می خندد پره های بینی اش به کناره ها کشیده شده و همچنین نوک بینی او به طرف پایین خم می شود که این امر می تواند موجب حرکت غضروف ها و استخوان هایی که هنوز در موقعیت جدید خود تثبیت نشده اند شود.

علاوه بر این ممکن است بخیه های بینی با خندیدن سریع تر از زمان تعیین شده باز شده، شکاف ها و برش ها به خوبی برش نخورده و عفونت کنند.

تمامی این عوامل نتیجه جراحی را تحت تاثیر قرار می دهد. لذ تا حد ممکن از خندیدن خودداری نموده و خنده های خود را کنترل کنید.

 

بهترین جراح بینی اصفهان

 

خمیازه کشیدن بعد از جراحی بینی

فرد نمی تواند کنترل زیادی بر روی خمیازه کشیدن خود داشته باشد زیرا این عمل کاملاً غیرارادی است. خوشبختانه خمیازه کشیدن تاثیر زیادی بر نتیجه جراحی ندارد اما به دلیل اینکه موجب درگیری سوراخ ها و عضلات صورت می شود توصیه می شود تا فرد تا حد امکان آن را کنترل نماید.

تغذیه بعد از جراحی بینی

به مدت ۴ ساعت پس از جراحی اقدام به مصرف مواد غذایی و نوشیدنی ها نکنید.

بعد از ۴ ساعت باز هم از خوردن خودداری نموده، تنها در صورت تشنگی کمی آب یا آبمیوه تازه و طبیعی میل نمایید.

سدیم ماده ای است که تاثیر زیادی در تشدید تورم بینی دارد از همین رو افراد باید طی مدت تعیین شده توسط پزشک از خوردن غذاهای شور، پرنمک و پرادویه همچون فست فود خودداری کنند.

به میزان زیاد مواد غذایی پرفیبر خورده و از خوردن غذاهای سفت اجتناب کنید و غیره.

 

درباره drghadiri2

Call Now Button