بهترین جراح بینی در اصفهان کیست

با توجه به اینکه هر فردی دوست دارد انجام جراحی بینی راحت تر و رضایت کامل از جراحی بینی خود داشته باشد به دنبال بهترین جراح بینی است و می پرسد بهترین جراح بینی در اصفهان کیست ؟ یا بهترین جراح بینی در تهران  و غیره.

تجربه های جراح بینی در انجام عمل بینی و تجربه کافی در زمینه جراحی زیبایی بینی در شهرت جراح بینی سهم بزرگی دارد ، قطعا هر انسانی به دنبال بهترین ها در زندگی است و مهارت جراح بینی باعث می شود بیمار قبلی او در هر مجلسی از رضایت عملی بینی خود بگوید، همین تعریف ها که از مهارت و تبحر جراح بینی نشأت می گیرد باعث شهرت یک جراح زیبایی بینی می شود.

نتیجه ایده آل و رضایت بخش از جراحی بینی زمانی امکان پذیر است که یک جراح بینی ماهر و با تجربه را برای جراحی بینی انتخاب کرده باشید.

 

بهترین جراح بینی در اصفهان کیست

 

در جراحی بینی بیشتر از هزینه و قیمت باید به جراح بینی و کیفیت کار توجه کنید تا پشیمانی بعد از عمل بینی نداشته باشید.

برای انتخاب جراح بینی ، از جراح بینی بخواهید نمونه کارهای قبلی خود را به شما نشان دهد البته در عصر حاضر این کار با مراجعه به سایت جراح بینی ، مشاهده عکس ها و فیلم های عمل انجام شده توسط ایشان ، بسیار راحت شده و به شما کمک می کند که به مهارت جراح بینی پی ببرید و تصمیم بگیرید.

مشاوره با جراح بینی

یک جراح بینی ماهر باید بتواند به خوبی راهنمایی های لازم را در اختیار بیمار قرار دهد و در زمینه انتخاب مدل بینی به بیمار کمک کند.

بینی های بیش از حد کوچک یا قوس زیاد بینی مناسب هر چهره ای نیست و به جای اینکه زیبایی را بیشتر کند، امکان دارد ظاهر فرد را غیر طبیعی جلوه دهد ، به همین علت یک جراح بینی خوب باید با بیمار جلسه مشاوره ای بگذارد و مدل پیشنهادی خود را با توجه به فرم و تناسب اجزای صورت بیمار بگوید و به بیمار کمک کند بهترین مدل بینی را برای چهره خود انتخاب کند تا از جراحی بینی رضایت کامل داشته باشد.

 

دکتر مهدی قدیری

جراح و متخصص گوش ، حلق و بینی

فلوشیپ آندوسکوپی سینوس

جراح پلاستیک بینی

درمان اختلالات تنفسی خواب

 

درباره جراح بینی اصفهان

اینجانب مهدی قدیری متولد 1344 در سال 1362 در رشته پزشکی وارد دانشگاه علوم پزشکی تهران شدم و فارغ التحصیل سال 1370 می باشم و پس از گذراندن دوران طرح و سربازی در سال1373 در رشته گوش و حلق و بینی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پذیرفته شدم و سال 1377بعنوان نفراول دانشگاه در این رشته فارغ التحصیل شدم و بورد تخصصی خود را دریافت نمودم.

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • پنج + هفت =