بهترین جراح بینی در اصفهان

بهترین جراح بینی در اصفهان : متقاضیان جراحی زیبایی بینی یا جراحی بینی برای رفع مشکلات بینی ،  بسیار زیاد شده است و اکثر افراد مایل هستند در شهر خودشان عمل بینی را انجام دهند ، با انجام عمل زیبایی بینی توسط جناب دکتر مهدی قدیری ، بهترین جراح بینی در اصفهان ، دیگر نگران فرم بینی بعد از عمل بینی نباشید.

بهترین جراح بینی در اصفهان

 

بسیاری از افراد نگران فرم بینی بعد از عمل هستند و عمل بینی را یک نوع ریسک می دانند ولی با انتخاب یک جراح خوب و تحقیق در این زمینه و مشاهده نمونه کارهای قبلی جراح بینی دیگر نگران این موضوع نخواهید بود .

با اطمینان و اعتماد به دکتر قدیری ، جراح بینی در اصفهان ، از نتیجه عمل بینی خود راضی خواهید بود.

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر قدیری به گالری تصاویر در سایت یا اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

 

بهترین جراح بینی در اصفهان

 

مهارت جراح و دانش کافی او ، درصد بسیار زیادی از نگرانی و استرس قبل عمل بیمار را می کاهد.

یک جراح بینی خوب با توجه به نوع بینی و هماهنگی اجزای صورت بهترین مشاوره را به بیمار می دهد و در انتخاب فرم بینی کمک بسیار زیادی به بیمار می کند.

ویژگی های جراح بینی خوب

  • برای یک جراح بینی خوب سلامت جسمی بیمار مهم است به همین دلیل تمام آزمایشات مورد نیاز را برای بیمار تجویز می کند تا از وضعیت جسمانی او اطلاع یابد.
  • سوالاتی که مورد نیاز است را از بیمار می پرسد تا بداند آیا بیمار حساسیت دارویی دارد یا خیر.
  • در جلسه مشاوره تمام اقدامات قبل از عمل بینی و مراقبت های بعد ازعمل بینی را به طور کامل توضیح می دهد.
  • جلسه مشاوره برای بیماران این فرصت را ایجاد می کند تا سوالات خود درباره عمل بینی را بپرسند، بنابراین جراح بینی باید صبور باید و با حوصله تمام سوالات را پاسخ دهد.
  • جراح بینی خوب نظر بیمار را برای فرم بینی بعد از جراحی بینی میپرسد و اگر بیمار توقع غیر معقول داشت باشد برای او توضیحات لازم را می دهد تا بیمار به درک درستی از فرم بینی برسد.
  • آشنایی با تکنیک های جراحی بینی از دیگر مواردی است که جراح بینی باید به آن تسلط داشته باشد تا بیمار بعد از جراحی بینی دچار عوارض یا مشکلات نشود.
  • مهم است که جراح زیبایی بینی با استاندارد ها و معیارهای زیبایی آشنا باشد تا بتواند بینی را مطابق با معیارهای زیبایی جراحی کند.

بهترین جراح بینی در اصفهان

 

فرم و ظاهر بینی پس از جراحی بینی مهم است ، اگر فرم بینی بعد از عمل بینی با دیگر اجزای چهره تناسب داشته باشد باعث زیبایی بیش تر صورت می شود بنابراین یک جراح بینی ماهر را برای جراحی زیبایی بینی انتخاب کنید .

جراح بینی خوب تضمینی برای سلامتی و رضایت بیمار از جراحی بینی می باشد.

در انتخاب جراح بینی عجله نکنید و برای شناخت و تحقیق جراح بینی مورد نظر وقت کافی بگذارید تا بهترین را انتخاب کنید.

بهترین جراح بینی در اصفهان

دو نوع بینی گوشتی و استخوانی وجود دارد :

بینی های گوشتی به علت اینکه دارای پوست بیشتر ، غضروف و استخوان کمتری هستند ظرافت های جراحی را به خوبی نشان نمی دهند و برای جراحی بینی طبیعی مناسب تر هستند.

بینی های استخوانی به علت دارا بودن پوستی نازک ظرافت های بینی را به بهترین نحو ممکن نشان می دهند و دارای استخوان و غضروف بیشتری هستند و برای جراحی بینی فانتزی مناسب تر هستند .

با توجه به این نکته بیمار نباید از جراح توقع غیرمعقولانه داشته باشد و باید به حرف ها و مشاوره های جراح در جلسه مشاوره دقت کند و با توجه به راهنمایی های جراح ، بهترین فرم بینی که متناسب با اجزای چهره باشد را انتخاب کند.

 

دکتر مهدی قدیری

جراح و متخصص گوش ، حلق و بینی

فلوشیپ آندوسکوپی سینوس

جراح پلاستیک بینی

درمان اختلالات تنفسی خواب

درباره جراح بینی اصفهان

اینجانب مهدی قدیری متولد 1344 در سال 1362 در رشته پزشکی وارد دانشگاه علوم پزشکی تهران شدم و فارغ التحصیل سال 1370 می باشم و پس از گذراندن دوران طرح و سربازی در سال1373 در رشته گوش و حلق و بینی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پذیرفته شدم و سال 1377بعنوان نفراول دانشگاه در این رشته فارغ التحصیل شدم و بورد تخصصی خود را دریافت نمودم.

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • شانزده − هشت =