بهترین جراح بینی در اصفهان کیست؟

بهترین جراح بینی در اصفهان : متقاضیان جراحی زیبایی بینی یا جراحی بینی برای رفع مشکلات بینی ،  بسیار زیاد شده است و اکثر افراد مایل هستند در شهر خودشان عمل بینی را انجام دهند ، با انجام عمل زیبایی بینی توسط جناب دکتر مهدی قدیری ، بهترین جراح بینی در اصفهان ، دیگر نگران فرم بینی بعد از عمل بینی نباشید.

بسیاری از افراد نگران فرم بینی بعد از عمل هستند و عمل بینی را یک نوع ریسک می دانند ولی با انتخاب یک جراح خوب و تحقیق در این زمینه و مشاهده نمونه کارهای قبلی جراح بینی دیگر نگران این موضوع نخواهید بود .

با اطمینان و اعتماد به دکتر قدیری ،  بهترین جراح بینی در اصفهان ، از نتیجه عمل بینی خود راضی خواهید بود.

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر قدیری ، بهترین جراح بینی در اصفهان  ، به گالری تصاویر در سایت یا اینستاگرام دکتر قدیری مراجعه کنید.

مهارت جراح و دانش کافی او ، درصد بسیار زیادی از نگرانی و استرس قبل عمل بیمار را می کاهد.

یک جراح بینی خوب با توجه به نوع بینی و هماهنگی اجزای صورت بهترین مشاوره را به بیمار می دهد و در انتخاب فرم بینی کمک بسیار زیادی به بیمار می کند.

بهترین جراح بینی در اصفهان

 

ویژگی های جراح بینی خوب

 • برای یک جراح بینی خوب سلامت جسمی بیمار مهم است به همین دلیل تمام آزمایشات مورد نیاز را برای بیمار تجویز می کند تا از وضعیت جسمانی او اطلاع یابد.
 • سوالاتی که مورد نیاز است را از بیمار می پرسد تا بداند آیا بیمار حساسیت دارویی دارد یا خیر.
 • در جلسه مشاوره تمام اقدامات قبل از عمل بینی و مراقبت های بعد از جراحی بینی را به طور کامل توضیح می دهد.
 • جلسه مشاوره برای بیماران این فرصت را ایجاد می کند تا سوالات خود درباره عمل بینی را بپرسند، بنابراین جراح بینی باید صبور باید و با حوصله تمام سوالات را پاسخ دهد.
 • جراح بینی خوب نظر بیمار را برای فرم بینی بعد از جراحی بینی میپرسد و اگر بیمار توقع غیر معقول داشت باشد برای او توضیحات لازم را می دهد تا بیمار به درک درستی از فرم بینی برسد.
 • آشنایی با تکنیک های جراحی بینی از دیگر مواردی است که جراح بینی باید به آن تسلط داشته باشد تا بیمار بعد از جراحی بینی دچار عوارض یا مشکلات نشود.
 • مهم است که جراح زیبایی بینی با استاندارد ها و معیارهای زیبایی آشنا باشد تا بتواند بینی را مطابق با معیارهای زیبایی جراحی کند.

فرم و ظاهر بینی پس از جراحی بینی مهم است ، اگر فرم بینی بعد از عمل بینی با دیگر اجزای چهره تناسب داشته باشد باعث زیبایی بیش تر صورت می شود بنابراین یک جراح بینی ماهر را برای جراحی زیبایی بینی انتخاب کنید .

جراح بینی خوب تضمینی برای سلامتی و رضایت بیمار از جراحی بینی می باشد.

در انتخاب جراح بینی عجله نکنید و برای شناخت و تحقیق جراح بینی مورد نظر وقت کافی بگذارید تا بهترین را انتخاب کنید.

بهترین جراح بینی در اصفهان

دو نوع بینی گوشتی و استخوانی وجود دارد :

بینی های گوشتی به علت اینکه دارای پوست بیشتر ، غضروف و استخوان کمتری هستند ظرافت های جراحی را به خوبی نشان نمی دهند و برای جراحی بینی طبیعی مناسب تر هستند.

بینی های استخوانی به علت دارا بودن پوستی نازک ظرافت های بینی را به بهترین نحو ممکن نشان می دهند و دارای استخوان و غضروف بیشتری هستند و برای جراحی بینی فانتزی مناسب تر هستند .

با توجه به این نکته بیمار نباید از جراح توقع غیرمعقولانه داشته باشد و باید به حرف ها و مشاوره های جراح در جلسه مشاوره دقت کند و با توجه به راهنمایی های جراح ، بهترین فرم بینی که متناسب با اجزای چهره باشد را انتخاب کند.

بهترین جراح بینی در اصفهان

عمل بینی چه عوارضی در پی دارد؟

تمامی جراحی ها ممکن است عوارضی را به دنبال داشته باشند، عمل بینی نیز از این قائده مستثنا نیست.

عوارض عمل بینی به دو قسمت کلی تقسیم می شود:

 • دید عملکردی : تنگ شدن دریچه خارجی بینی ، چسبندگی داخل بینی و مشکلات تنفسی که به دنبال آن ایجاد می شود وغیره ، از جمله مواردی هستند که ممکن است از دید عملکردی ، فرد را دچار مشکل کنند.
 • دید زیبایی : ایجاد قوس بیش از حد و خارج از استاندارد بینی ، بیش از حد بالارفتن نوک بینی ، آسیب های پوستی که در فرد ایجاد می شود، تقارن نداشتن سوراخ های بینی از جمله اشکالاتی است که از نظر زیبایی ممکن است در فرد ایجاد شده و زیبایی فرد را تحت تاثیر گذارد.

در این صورت فرد برای اصلاح ایرادات موجود در بینی خود مجبور به انجام مجدد عمل بینی (عمل ترمیمی بینی ) خواهد شد.

در این صورت فرد باید مجدداً هزینه ای را جهت عمل ترمیمی بینی بپردازد واین امر زمان دوباره ای را از او می گیرد.

نکته بسیار مهم در رابطه با جراحی بینی ترمیمی  این است که این عمل و رفع نواقص حاصل از جراحی بینی اولیه، بسیار مشکل بوده و فقط جراح بینی باتجربه و مجرب قادر به رفع این نواقص است.

در ادامه باید خاطر نشان شد که چنان چه عمل زیبایی بینی توسط جراح بینی مجرب، با تجربه و حاذق انجام شده و مراقبت های لازم بعد از آن به درستی رعایت شود، احتمال بروز این مشکلات و عوارض نزدیک به صفر و حتی خود صفر می رسد.

در سایر قسمت های سایت می توانید در مورد مراقبت های بعد از عمل زیبایی بینی بخوانید.

بهترین جراح بینی در اصفهان

مراحل انتخاب بهترین جراح بینی

گام اول برای انجام جراحی بینی ، انتخاب یک جراح بینی مجرب است که مهمترین اقدام نیز می باشد. بیمار در صورتی که  در انتخاب جراح بینی دقت نکرده باشد و جراحی که انتخاب کرده است به اندازه کافی مجرب نباشد ممکن است پس از جراحی بینی دچار مشکلات جبران ناپذیری شود بنابراین در انتخاب جراح بینی بسیار دقت کنید.

انتخاب جراح بینی :

بیمار می تواند در گوگل جستجو کند یا از آشنایان و دوستان خود در این باره سوال کند، پس از جستجو و آماده کردن لیستی از جراحان می توان به سایت و اینستاگرام پزشک مراجعه کرد و علاوه بر خواندن سوابق پزشک ، نمونه کارهای او را نیز بررسی کرد.

بعد از انجام این مراحل می توانید به مطب پزشک مراجعه کنید و حضوری در رابطه با میزان رضایت بیماران از انجام جراحی بینی سوال کنید و پس از انتخاب جراح بینی ، باید در جلسه مشاوره با او شرکت کنید ، در این جلسه خواسته های خود را گفته و نظرات پزشک را بشنوید و در صورت تمایل جراحی بینی را انجام دهید.

 

 

انواع مدل جراحی زیبایی بینی

 1. جراحی بینی طبیعی
 2. جراحی بینی فانتزی
 3. جراحی بینی نیمه فانتزی

جراحی بینی طبیعی : منظور از جراحی بینی طبیعی این است که اشکالات بینی مانند : قوز بینی ، افتادگی بینی ، انحراف بینی و غیره رفع شود و اندازه بینی نیز متناسب با صورت فرد تغییر کند ، این بدان معنی است که بینی پس از جراحی شکلی طبیعی به خود بگیرد.

جراحی بینی فانتزی : این نوع جراحی بینی ، در بین بانوان بسیار محبوب است. از مشخصات بینی فانتزی می توان به سربالا بودن نوک بینی ، قوس و کوچک بودن بینی اشاره کرد.

جراحی بینی نیمه فانتزی : بینی نیمه فانتزی در بین بینی طبیعی و بینی فانتزی قرار گرفته است ، برای انجام جراحی بینی نیمه فانتزی ، جراح بینی علاوه بر حفظ ظاهر طبیعی بینی ، در پشت بینی کمی قوس ایجاد می کند و بسیار کم نوک آن را نیز سربالا می کند.

 

بهترین جراح بینی در اصفهان

 

بهترین جراح بینی طبیعی

بهترین جراح بینی طبیعی کسی است که بتواند علاوه بر رفع مشکلات بینی بین صورت و بینی تناسب ایجاد کند به طوری که بینی بیش از اندازه کوچک نشود.

انواع روش های جراحی بینی :

 • روش بسته
 • روش باز

انتخاب هر یک از این روش ها برای انجام جراحی بینی بستگی به شرایط بیمار و تشخیص و سلیقه پزشک دارد ، هیچ کدام از این روش ها نسبت به دیگری ارجعیت ندارند.

در روش باز ، جراح بینی برش هایی بر روی کلوملا ( پوست میانی حفره های بینی ) ایجاد می کند. در این روش به علت گستردگی برش ، جراح دید وسیعی دارد.

در روش بسته ، جراح بینی برش را در داخل بینی ایجاد می کند بنابراین  برشی بر روی پوست خارجی بینی ایجاد نمی شود در نتیجه جای زخم و بخیه نیز وجود ندارد.

 

بهترین جراح بینی در اصفهان

تجربه و سابقه جراح بینی

با توجه به اینکه هرچه مهارت و تجربه جراح بینی بیشتر باشد، با چالش های هنگام عمل آشنایی بیشتری دارد، هزینه دریافتی توسط او بیشتر خواهد بود.

هرچند انصاف خود جراح بینی نیز در تعیین هزینه بی تاثیر نیست.

منطقه جغرافیایی : مثل بسیاری از خدمات دیگر هزینه عمل بینی بسته به منطقه جغرافیایی تفاوت دارد ، به همین دلیل هزینه رینوپلاستی که بهترین جراح بینی در اصفهان دریافت می کند با جراحان بینی دیگر متفاوت است .

باید توجه داشته باشید که جراحان بینی حاذق و خوب به علت وجود امکانات بیشتر در شهر های بزرگ در آن شهر ها فعالیت می کنند.

در آخر لازم به ذکر است که دریافت هزینه بیشتر متضمن ارائه کار بهتر و دریافت بهترین نتیجه نیست.

تنها نکته بسیار مهم دقت در انتخاب بهترین دکتر عمل بینی  است.

همچنین شاهد انجام عمل بینی با هزینه های بسیار کم و وسوسه انگیز هستیم، این عمل های بینی کم هزینه معمولا توسط رزیدنت های کم تجربه برای کسب تجربه انجام می شود.

برای پرداخت هزینه کم تر ریسک نکرده و سلامت و ظاهر بینی خود را به خطر نیاندازید.

 

 

هزینه جراحی زیبایی بینی چقدر است؟

هزینه جراحی بینی از نکات اولیه ای است که ذهن افرادی که تصمیم به انجام آن را دارند به خود مشغول می کند.

امروزه ما شاهد نوسانات زیادی در قیمت ارائه شده توسط جراحان بینی هستیم.

عوامل متعددی در قیمت ارائه شده تاثیر گذار است که عبارتند از:

نوع بینی : یکی از عوامل تاثیرگذار در تعیین قیمت بینی ، نوع آن است.

به طوری که بینی گوشتی به دلیل سختی در انجام آن معمولاً گران تر از عمل بینی استخوانی است.

بینی گوشتی پوستی ضخیم و بینی استخوانی پوست نازک تری دارد.

هرچند تعیین قیمت برای افراد مختلف نیز متفاوت است.

به طور مثال یک بینی استخوانی با قوز شدید نیازمند اصلاحات بیشتری نسبت به یک بینی استخوانی با قوز خفیف می باشد، بنابراین هزینه جراحی آن بیشتر خواهد بود.

 

 

درباره drghadiri

Call Now Button