بهترین جراح بینی در اصفهان

متقاضیان جراحی زیبایی بینی یا جراحی بینی برای رفع مشکلات بینی ،  بسیار زیاد شده است و اکثر افراد مایل هستند در شهر خودشان عمل بینی را انجام دهند ، با انجام عمل زیبایی بینی توسط جناب دکتر مهدی قدیری ، بهترین جراح بینی در اصفهان ، دیگر نگران فرم بینی بعد از عمل بینی نباشید.

بسیاری از افراد نگران فرم بینی بعد از عمل هستند و عمل بینی را یک نوع ریسک می دانند ولی با انتخاب یک جراح خوب و تحقیق در این زمینه و مشاهده نمونه کارهای قبلی جراح دیگر نگران این موضوع نخواهید بود .

با اطمینان و اعتماد به دکتر قدیری ، جراح بینی در اصفهان ، از نتیجه عمل بینی خود راضی خواهید بود.

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر قدیری به گالری تصاویر در سایت یا اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

 

بهترین جراح بینی دراصفهان

 

مهارت جراح و دانش کافی او ، درصد بسیار زیادی از نگرانی و استرس قبل عمل بیمار را می کاهد.

یک جراح خوب با توجه به نوع بینی و هماهنگی اجزای صورت بهترین مشاوره را به بیمار می دهد و در انتخاب فرم بینی کمک بسیار زیادی به بیمار می کند.

دو نوع بینی گوشتی و استخوانی وجود دارد :

بینی های گوشتی به علت اینکه دارای پوست بیشتر ، غضروف و استخوان کمتری هستند ظرافت های جراحی را به خوبی نشان نمی دهند و برای جراحی بینی طبیعی مناسب تر هستند.

بینی های استخوانی به علت دارا بودن پوستی نازک ظرافت های بینی را به بهترین نحو ممکن نشان می دهند و دارای استخوان و غضروف بیشتری هستند و برای جراحی بینی فانتزی مناسب تر هستند .

با توجه به این نکته بیمار نباید از جراح توقع غیرمعقولانه داشته باشد و باید به حرف ها و مشاوره های جراح در جلسه مشاوره دقت کند و با توجه به راهنمایی های جراح ، بهترین فرم بینی که متناسب با اجزای چهره باشد را انتخاب کند.

 

دکتر مهدی قدیری

جراح و متخصص گوش ، حلق و بینی

فلوشیپ آندوسکوپی سینوس

جراح پلاستیک بینی

درمان اختلالات تنفسی خواب

درباره drghadiriadmin

یک پاسخ برای بهترین جراح بینی در اصفهان

[بالا]

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • نه − 7 =