بهترین جراح پلاستیک بینی در اصفهان

بهترین جراح پلاستیک بینی در اصفهان : انتخاب یک جراح پلاستیک بینی ماهر برای انجام جراحی بینی بسیار حائز اهمیت است.

با انتخاب یک جراح بینی ماهر ، بیمار بابت فرم بینی بعد از جراحی زیبایی بینی نگرانی ندارد زیرا قبل از انتخاب جراح بینی مورد نظر نمونه کارهای او را مشاهده کرده و به جراح بینی و مهارت او اطمینان دارد.

بهترین جراح پلاستیک بینی در اصفهان

ویژگی های جراح پلاستیک بینی

آشنایی با معیارها و استاندارهای زیبایی در جهان از مهم ترین خصوصیات یک جراح پلاستيک خوب است زیرا باید بتواند با توجه به اجزای دیگر چهره بیمار ، بینی او را به گونه ای جراحی کند که علاوه بر حفظ تناسب بینی با دیگر اجزا ، بینی معیارهای زیبایی را نیز داشته باشد.

برای اینکه در حین عمل بینی مشکلی برای بیمار به وجود نیاید جراح بینی باید تمام آزمایش های مورد نیاز را برای بیمار تجویز کند و از سوابق بیماری و حساسیت های دارویی و غذایی بیمار مطلع باشد ، بنابراین انتخاب یک جراح پلاستیک بینی ماهر می تواند عوارض جراحی بینی را به صفر برساند.

مهارت و دانش جراح پلاستيک بینی از دیگر مواردی است که باید به آن توجه داشت ، بسیار مهم است که بعد از عمل بینی بیمار مشکلات تنفسی یا دیگر عوارضی نداشته باشد به همین دلیل مهارت و دانش جراح بینی بسیار مهم است.

جراح پلاستيک بینی باید صبور و با حوصله باشد تا در جلسات مشاوره تمام نکات مراقبتی بعد ازجراحی بینی و اقدامات قبل از جراحی بینی را به بیمار توضیح دهد و به تمام سوالات بیمار پاسخ دهد.

جراح بینی باید نظر بیمار در مورد فرم بینی بعد از عمل بینی را نیز در نظر بگیرد ولی بهتر است با توجه به دانش و تجربه جراح بینی ، در مورد فرم مناسب بینی با توجه به ساختار چهره با جراح بینی مشورت داشته باشد .

بهترین جراح پلاستیک بینی در اصفهان

 انتخاب جراح پلاستیک بینی

تمامی افرادی که تمایل به انجام جراحی بینی دارند هدف شان زیبا تر شدن فرم بینی است و توقع دارند که در این راستا هیچ گونه آسیبی به عملکرد بینی نرسد .

متقاضیان جراحی بینی باید بدانند که مهم ترین عامل کسب رضایت از رینوپلاستی ، میزان مهارت جراح پلاستیک بینی در انجام جراحی بینی است .

به همین دلیل توصیه می شود که در انتخاب جراح بینی عجله نکنید و به خوبی تحقیقات لازم را انجام دهید.

یک جستجوی ساده در مرورگرهای اینترنتی به شما این امکان را می دهد که کمتر ۵ دقیقه با جراحان بینی زیادی آشنا شوید .

بهترین راه تشخیص میزان مهارت در صفحات مجازی و مرورگرهای اینترنتی ، مشاهده نمونه کارهای جراحان پلاستیک بینی است .

در صورتی که شرایط مراجعه به مطب جراح بینی مورد نظر را داشته باشید ، صحبت با بیماران قبلی نیز می تواند کمک بسیار خوبی برای انتخاب جراح بینی باشد .

برای اینکه پس از رینوپلاستی هیچ گونه مشکلی نداشته باشید و فرم بینی کاملاً مطابق میلتان باشد نیاز است تا یک جراح پلاستیک بینی خوب و ماهر را انتخاب کنید.

همچنین به دلیل نتیجه ماندگار جراحی زیبایی بینی ، اگر جراحی بینی به خوبی انجام شود دیگر نیازی به جراحی ترمیمی بینی نخواهید داشت و برای اینکه بینی به بهترین نحو ممکن انجام شود لازم است تا جراح بینی مهارت بسیار بالایی داشته باشد .

بهترین جراح پلاستیک بینی در اصفهان

عوارض جراحی پلاستیک بینی

افراد قبل از جراحی بینی نگرانی، استرس و سوال های زیادی دارند که عمده نگرانی آن ها در رابطه با عوارض ناشی از جراحی بینی می باشد.

ابتدا باید این نکته را متذکر شویم که ایجاد برش بر روی پوست، بافت ها و ساختار بدن یکسری عوارض را به دنبال خواهد داشت از همین رو نه تنها بعد از جراحی بینی بلکه بعد از هر روش جراحی با هدف درمانی یا زیبایی یک سری عارضه در فرد بروز خواهد نمود که البته عوارض ناشی از جراحی بینی به مراتب از سایر روش های جراحی کمتر می باشد.

انواع عوارض جراحی بینی

عوارض جراحی بینی را می توان به دو نوع ذیل تقسیم کرد:

  • عوارض عمومی : این عوارض که شامل درد، تورم، کبودی و التهاب می شود موقتی بوده و در همه بیماران با شدت های مختلف بروز خواهند کرد. دلیل تفاوت شدت این عوارض در افراد، عواملی همچون نوع بینی، میزان ایرادات بینی، ویژگی های بدنی افراد و میزان تبحر پزشک می باشد.

این عوارض به مرور زمان کاهش یافته و بعد از مدتی به طور کامل برطرف خواهند شد. با این وجود با رعایت نکات ذیل می توانید در روند برطرف شدن آن ها تسریع ایجاد کنید:

  1. زدن چسب بر روی بینی
  2. عدم استفاده از غذاهای سفت و پرادویه
  3. عدم انجام فعالیت های سنگین
  4. خم نکردن سر به سمت پایین
  5. به پشت و طاقباز خوابیدن
  6. بالاتر نگه داشتن سر نسبت به سطح بدن هنگام دراز کشیدن و غیره.

 

بهترین جراح پلاستیک بینی در اصفهان

 

عوارض غیرعمومی

بروز این عوارض به هیچ عنوان میان بیماران شایع نبوده ولی احتمال بروز آن ها در صورت عدم انتخاب یک پزشک خوب و عدم توجه به رعایت مراقبت های بعد از جراحی بینی وجود دارد. از همین رو در صورت زندگی در اصفهان باید با انجام تحقیقات لازم بهترین جراح پلاستیک بینی در اصفهان را انتخاب کرده و مراقبت های بعد از جراحی را با دقت رعایت کنید.

هزینه جراحی بینی

قیمت جراحی بینی در اصفهان یا دیگر شهرها متغیر است و دلیل متغیر بودن قیمت جراحی بینی دستمزد جراح بینی ، دستمزد متخصص بیهوشی ، تجهیزات مورد استفاده و غیره می باشد.

برای جویا شدن از قیمت دقیق جراحی بینی می توانید به جراح مورد نظر مراجعه کنید و معاینه شوید .

همچنین می توانید از طریق صفحه اینستاگرام یا سایت جراح مورد نظر قیمت حدودی را جویا شوید.

برای مشاهده بینی های جراحی شده توسط دکتر مهدی قدیری ، بهترین جراح پلاستیک بینی در اصفهان ، به گالری تصاویر در سایت ایشان و صفحه رسمی اینستاگرام دکترقدیری مراجعه نمایید.

 

 

درباره drghadiri2

Call Now Button