بهترین جراح پلاستیک بینی در اصفهان

بهترین جراح پلاستیک بینی در اصفهان : انتخاب یک جراح پلاستیک بینی ماهر برای انجام جراحی بینی بسیار حائز اهمیت است.

با انتخاب یک جراح بینی ماهر ، بیمار بابت فرم بینی بعد از جراحی زیبایی بینی نگرانی ندارد زیرا قبل از انتخاب جراح بینی مورد نظر نمونه کارهای او را مشاهده کرده و به جراح بینی و مهارت او اطمینان دارد.

ویژگی های جراح پلاستیک بینی

آشنایی با معیارها و استاندارهای زیبایی در جهان از مهم ترین خصوصیات یک جراح پلاستيک خوب است زیرا باید بتواند با توجه به اجزای دیگر چهره بیمار ، بینی او را به گونه ای جراحی کند که علاوه بر حفظ تناسب بینی با دیگر اجزا ، بینی معیارهای زیبایی را نیز داشته باشد.

برای اینکه در حین عمل بینی مشکلی برای بیمار به وجود نیاید جراح بینی باید تمام آزمایش های مورد نیاز را برای بیمار تجویز کند و از سوابق بیماری و حساسیت های دارویی و غذایی بیمار مطلع باشد ، بنابراین انتخاب یک جراح پلاستیک بینی ماهر می تواند عوارض جراحی بینی را به صفر برساند.

بهترین جراح پلاستیک بینی در اصفهان

 

مهارت و دانش جراح پلاستيک بینی از دیگر مواردی است که باید به آن توجه داشت ، بسیار مهم است که بعد از عمل بینی بیمار مشکلات تنفسی یا دیگر عوارضی نداشته باشد به همین دلیل مهارت و دانش جراح بینی بسیار مهم است.

جراح پلاستيک بینی باید صبور و با حوصله باشد تا در جلسات مشاوره تمام نکات مراقبتی بعد ازجراحی بینی و اقدامات قبل از جراحی بینی را به بیمار توضیح دهد و به تمام سوالات بیمار پاسخ دهد.

جراح بینی باید نظر بیمار در مورد فرم بینی بعد از عمل بینی را نیز در نظر بگیرد ولی بهتر است با توجه به دانش و تجربه جراح بینی ، در مورد فرم مناسب بینی با توجه به ساختار چهره با جراح بینی مشورت داشته باشد .

هزینه جراحی بینی

قیمت جراحی بینی در اصفهان یا دیگر شهرها متغیر است و دلیل متغیر بودن قیمت جراحی بینی دستمزد جراح بینی ، دستمزد متخصص بیهوشی ، تجهیزات مورد استفاده و غیره می باشد.

برای جویا شدن از قیمت دقیق جراحی بینی می توانید به جراح مورد نظر مراجعه کنید و معاینه شوید .

همچنین می توانید از طریق صفحه اینستاگرام یا سایت جراح مورد نظر قیمت حدودی را جویا شوید.

برای مشاهده بینی های جراحی شده توسط دکتر مهدی قدیری ، بهترین جراح پلاستیک بینی در اصفهان ، به گالری تصاویر در سایت ایشان و صفحه رسمی اینستاگرام دکترقدیری مراجعه نمایید.

دکتر مهدی قدیری

جراح و متخصص گوش ، حلق و بینی

فلوشیپ آندوسکوپی سینوس

جراح پلاستیک بینی

درمان اختلالات تنفسی خواب

 

درباره drghadiriadmin

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • یک + یک =