بهترین دکتر عمل بینی

بهترین دکتر عمل بینی ، دکتری است که بتواند بینی را با توجه به خواسته بیمار و بدون بروز عوارض جراحی کند  ، در اصل مهم ترین عامل در کسب یک نتیجه ایده آل از جراحی بینی ، میزان مهارت جراح بینی می باشد .

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و اینترنت  ، راه های بسیاری برای تحقیق و جستجو درباره جراح بینی وجود دارد .

آسان ترین راه برای انتخاب دکتر عمل بینی ، جستجو در مرورگرهای اینترنتی می باشد .

امروزه با یک جستجوی ساده در مرورگرهای اینترنتی می توان اطلاعات زیادی درباره جراحی بینی و جراح بینی کسب کرد .

دقت داشته باشید که حتماً نمونه کارهای جراح بینی را مشاهده کنید تا بتوانید با سبک جراحی بینی ، جراح بینی موردنظرتان آشنا شوید و راحت تر تصمیم بگیرید.

در صورتی که برایتان مقدور باشد ، صحبت با بیماران قبلی جراح بینی و میزان رضایت شان از نتیجه عمل بینی نیز می تواند در انتخاب بهترین دکتر عمل بینی کمک تان کند.

بهترین دکتر عمل بینی

نتیجه جراحی بینی

بیماران نبید توقع داشته باشند که نتیجه عمل بینی در تمام افراد یکسان و یک شکل باشد زیرا نوع بینی و اسکلت بینی در تمامی افراد متفاوت است و همین امر منجربه تفاوت در فرم دهی بینی می شود .

اغلب مردم بر این باورند که فرم بینی استخوانی جراحی شده بهتر از فرم بینی گوشتی جراحی شده است .

در اصل نوع بینی محدودیت زیادی برای فرم دهی بینی ایجاد نمی کند و جراح بینی سعی می کند با توجه به اسکلت بینی ، بهترین فرم را برای بینی ایجاد کند.

بینی گوشتی به دلیل ضخامت پوست در مقابل انعطاف پذیری و کوچک شدن کمی محدودیت دارد به همین دلیل نمی توان تغییرات بیش از اندازه ای را برای بینی اعمال کرد ولی این بدین معنا نیست که بینی گوشتی نمی تواند فرم زیبایی داشته باشد.

جراح بینی ماهر با استفاده از تکنیک های خاص ، بهترین فرم را برای بینی گوشتی ایجاد می کند که ماندگاری دائمی داشته باشد .

بهترین فرم برای بینی

برای فرم دهی بینی ، جراح بینی باید با معیارهای زیبایی آشنایی داشته باشد تا بتواند بینی را مطابق با استانداردهای زیبایی و خواسته بیمار جراحی کند.

مناسب ترین فرم برای بینی ، مدل طبیعی می باشد .

اگر تمایل به طبیعی بودن بینی ندارید و ترجیح می دهید مشخص باشد بینی جراحی شده است ، بهتر است جراحی نیمه فانتزی انجام دهید .

برای اینکه پس از جراحی بینی ، بینی بهترین فرم را داشته باشد حتماً با جراح بینی صحبت کنید زیرا علاوه بر مهارت جراح بینی ، نوع بینی نیز در فرم دهی بینی تاثیرگذار است .

دکتر مهدی قدیری

جراح و متخصص گوش ، حلق و بینی

فلوشیپ آندوسکوپی سینوس

جراح پلاستیک بینی

درمان اختلالات تنفسی خواب

درباره drghadiri

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 15 + 13 =