تفاوت جراحی بینی استخوانی با جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی طرفداران زیادی پیدا کرده و بیشتر افراد علاقمند انجام رینوپلاستی یا جراحی زیبایی بینی هستند ، در این مقاله قصد داریم تفاوت جراحی بینی استخوانی با جراحی بینی گوشتی را شرح دهیم.

افرادی که برای انجام جراحی زیبایی بینی به جراح بینی مراجعه می کنند برای اصلاح و رفع مشکل پهن بودن بینی ، دراز بودن بینی ، پولیپ بین ، انحراف بینی ، کج بودن بینی و مواردی از این قبیل است .

تفاوت جراحی بینی استخوانی با جراحی بینی گوشتی

انواع بینی در افراد

بینی استخوانی ، بینی گوشتی

بینی های استخوانی : افرادی که بینی آن ها استخوانی است ، بیشتر حجم بینی را استخوان و غضروف تشکیل می دهند و بینی پوست نازکی دارد.

بینی های گوشتی : افرادی که بینی آن ها گوشتی است ، بیشتر بینی را پوست تشکیل می دهد و بینی استخوان و غضروف کمتری دارد.

تفاوت بینی گوشتی و غضروفی در نتیجه عمل بینی تاثیر دارد .

تفاوت جراحی بینی استخوانی با جراحی بینی گوشتی

در جراحی بینی گوشتی به دلیل اینکه حجم بیشتر بینی پوست است و پس از جراحی بینی ، پوست ضخیم بر روی ساختار بینی گذاشته می شود ، تغییرات انجام شده بر روی ساختار بینی را به خوبی بینی استخوانی نشان نمی دهد.

بینی های گوشتی برای مدل بینی طبیعی مناسب تر هستند.

بینی های استخوانی و غضروفی برای مدل بینی فانتزی یا عروسکی مناسب ترهستند.

بینی گوشتی برای بهبود کامل و رفع ورم ، نیاز به زمان بیشتری دارد .

هزینه جراحی زیبایی بینی

به طور معمول هزینه عمل بینی گوشتی و بزرگ ، کمی بیشتر از عمل زیبایی بینی استخوانی است ولی در حالت کلی هزینه جراحی زیبایی بینی با توجه به دستمزد جراح بینی تعیین می شود .

برای تعیین هزینه می توان به جراح بینی مورد نظر مراجعه کرد ، همچنین می توان از سایت یا صفحه اینستاگرام جراح بینی مورد نظر نیز هزینه ها را جویا شد.

برای مشاهده بینی های جراحی شده توسط دکتر مهدی قدیری ، بهترین جراح پلاستیک بینی ، به صفحه اینستاگرام ایشان و گالری تصاویر در سایت دکتر قدیری مراجعه فرمایید.

دکتر مهدی قدیری

جراح و متخصص گوش ، حلق و بینی

فلوشیپ آندوسکوپی سینوس

جراح پلاستیک بینی

درمان اختلالات تنفسی خواب

درباره جراح بینی اصفهان

اینجانب مهدی قدیری متولد 1344 در سال 1362 در رشته پزشکی وارد دانشگاه علوم پزشکی تهران شدم و فارغ التحصیل سال 1370 می باشم و پس از گذراندن دوران طرح و سربازی در سال1373 در رشته گوش و حلق و بینی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پذیرفته شدم و سال 1377بعنوان نفراول دانشگاه در این رشته فارغ التحصیل شدم و بورد تخصصی خود را دریافت نمودم.

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • هفده − 9 =