تفاوت جراحی بینی استخوانی با جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی طرفداران زیادی پیدا کرده و بیشتر افراد علاقمند انجام رینوپلاستی یا جراحی زیبایی بینی هستند ، در این مقاله قصد داریم تفاوت جراحی بینی استخوانی با جراحی بینی گوشتی را شرح دهیم.

افرادی که برای انجام جراحی زیبایی بینی به جراح بینی مراجعه می کنند برای اصلاح و رفع مشکل پهن بودن بینی ، دراز بودن بینی ، پولیپ بین ، انحراف بینی ، کج بودن بینی و مواردی از این قبیل است .

تفاوت جراحی بینی استخوانی با جراحی بینی گوشتی

انواع بینی در افراد

بینی استخوانی ، بینی گوشتی

بینی های استخوانی : افرادی که بینی آن ها استخوانی است ، بیشتر حجم بینی را استخوان و غضروف تشکیل می دهند و بینی پوست نازکی دارد.

بینی های گوشتی : افرادی که بینی آن ها گوشتی است ، بیشتر بینی را پوست تشکیل می دهد و بینی استخوان و غضروف کمتری دارد.

تفاوت بینی گوشتی و غضروفی در نتیجه عمل بینی تاثیر دارد .

تفاوت جراحی بینی استخوانی با جراحی بینی گوشتی

در جراحی بینی گوشتی به دلیل اینکه حجم بیشتر بینی پوست است و پس از جراحی بینی ، پوست ضخیم بر روی ساختار بینی گذاشته می شود ، تغییرات انجام شده بر روی ساختار بینی را به خوبی بینی استخوانی نشان نمی دهد.

بینی های گوشتی برای مدل بینی طبیعی مناسب تر هستند.

بینی های استخوانی و غضروفی برای مدل بینی فانتزی یا عروسکی مناسب ترهستند.

بینی گوشتی برای بهبود کامل و رفع ورم ، نیاز به زمان بیشتری دارد .

هزینه جراحی زیبایی بینی

به طور معمول هزینه عمل بینی گوشتی و بزرگ ، کمی بیشتر از عمل زیبایی بینی استخوانی است ولی در حالت کلی هزینه جراحی زیبایی بینی با توجه به دستمزد جراح بینی تعیین می شود .

برای تعیین هزینه می توان به جراح بینی مورد نظر مراجعه کرد ، همچنین می توان از سایت یا صفحه اینستاگرام جراح بینی مورد نظر نیز هزینه ها را جویا شد.

برای مشاهده بینی های جراحی شده توسط دکتر مهدی قدیری ، بهترین جراح پلاستیک بینی ، به صفحه اینستاگرام ایشان و گالری تصاویر در سایت دکتر قدیری مراجعه فرمایید.

دکتر مهدی قدیری

جراح و متخصص گوش ، حلق و بینی

فلوشیپ آندوسکوپی سینوس

جراح پلاستیک بینی

درمان اختلالات تنفسی خواب

درباره drghadiri2

Call Now Button