جراحی بینی در افراد مسن

عمل جراحی بینی امروزه در بین افراد مخصوصا خانم ها رواج پیدا کرده و بیشتر افراد فکر می کنند که رینوپلاستی فقط مختص جوان ها می باشد ولی جراحی بینی در افراد مسن نیز علاقمندان و طرفدارانی دارد.

با افزایش سن و تغییراتی که در بینی و ساختار آن ایجاد می شود میل به انجام جراحی زیبایی بینی را افزایش می دهد.

تغییراتی که به علت بالارفتن سن در افراد بوجود می آید ، باعث بد فرم شدن بینی می شود و ظاهر نامطلوبی را برای بینی ایجاد می کند ، به همین علت بسیاری از افراد مسن برای جوان تر دیده شدن و زیبایی بیشتر جراحی بینی را انجام می دهند.

بسیاری از بیماران مسن که متقاضی انجام عمل بینی هستند نگران بیهوشی و عوارض عمل هستند اما در ارتباط با این موضوع می توان گفت که اگر فرد مشکل قلبی و عروقی یا بیماری خاصی نداشته باشد و مراقبت های بعد از جراحی بینی را رعایت کند ، عمل زیبایی بینی خطر و عوارضی ندارد ، البته باید به این موضوع دقت داشت که دوره نقاهت و بهبودی در افراد مسن کمی بیشتر از سایر افراد می باشد.

 

جراحی بینی در افراد مسن

 

مراقبت های بعد از عمل بینی در افراد مسن

با دهان باز عطسه کنند.

ضربه ای به بینی زده نشود.

از خوردن غذا و مواد خوراکی که نیاز به جویدن زیاد دارند تا یک مدت کوتاه پرهیز کنند.

از کمپرس سرد برای رفع تورم و کبودی استفاده کنند.

تا دو هفته بعد از عمل ، از مصرف دخانیات و الکل دوری کنند.

مراقب باشند گچ بینی خیس نشود.

تا دوماه از زدن عینک خودداری کنند.

داروهایی که جراح بینی برایشان تجویز کرده را کامل مصرف کنند.

دکتر مهدی قدیری ، بهترین جراح بینی در اصفهان ، دارای تجربه و مهارت کافی در انجام عملی بینی هستند که برای مشاهده بینی های عمل شده و مقایسه قبل و بعد بیماران می توانید به گالری تصاویر در سایت یا اینستاگرام ایشان مراجعه فرمایید.

 

دکتر مهدی قدیری

جراح و متخصص گوش ، حلق و بینی

فلوشیپ آندوسکوپی سینوس

جراح پلاستیک بینی

درمان اختلالات تنفسی خواب

درباره جراح بینی اصفهان

اینجانب مهدی قدیری متولد 1344 در سال 1362 در رشته پزشکی وارد دانشگاه علوم پزشکی تهران شدم و فارغ التحصیل سال 1370 می باشم و پس از گذراندن دوران طرح و سربازی در سال1373 در رشته گوش و حلق و بینی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پذیرفته شدم و سال 1377بعنوان نفراول دانشگاه در این رشته فارغ التحصیل شدم و بورد تخصصی خود را دریافت نمودم.

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • شش + نه =