جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی برای تغییرشکل بینی مانند بزرگ کردن بینی، کوچک کردن بینی، برداشتن قوز بینی، کوچک کردن سوراخ های بینی و رفع مشکلات فرم بینی انجام می شود.

در جراحی زیبایی بینی ، جراح بینی با استفاره از تکنیک های خاص به استخوان و غضروف دسترسی  پیدا می کند .

 در صورت نیاز پیوند غضروف یا استخوان نیز انجام می گیرد که این پیوند می تواند از بدن خود بیمار یا پرکننده های ترکیبی مصنوعی باشد.

بعد از جراحی بینی ، پوست بینی بر روی ساختار جدید گذاشته می شود و در نهایت آتل در بیرون بینی تا زمانی که بینی به تثبیت فرم جدید برسد گذاشته می شود.

عمل زیبایی بینی گوشتی

بینی های گوشتی بینی هایی با ضخامت زیاد و غضروف های کم هستند و بینی دارای گوشت بیشتر و عضله ضعیف تری است.

جراحی زیبایی بینی استخوانی

بینی هایی با پوست نازک و غضروف های محکمتری به نسبت بینی های گوشتی هستند.

این نوع بینی، بینی مناسب تری برای عمل بینی محسوب می شود اما فقط استخوانی بودن بینی برای این امر کافی نیست و به جراح با تجربه نیز نیاز است.

تفاوت بارز در عمل بینی های گوشتی و استخوانی در این است که بینی های گوشتی زمان بیشتری برای نشان دادن نتیجه جراحی بینی نیاز دارند.

جراحی زیبایی بینی

عمل زیبایی بینی با لیزر

با پیشرفته شدن تکنولوژی استفاده از لیزر در جراحی ها رواج پیدا کرده است و به دلیل بالاتر بودن دقت لیزر، عمل های جراحی با لیزر در بین مردم از محبوبیت ویژه ای برخوردار است.

به علت درگیری بافت های زیادی از بینی در جراحی بینی ، در حال حاضر لیزر قادر نیست برروی تمام این بافت ها کنترل و فعالیت داشته باشد.

 بنابراین عمل زیبایی بینی با لیزر کاربردی در جراحی بینی ندارد و جنبه تبلیغاتی دارد.

عمل زیبایی بینی مردان

زاویه ی بین لب و بینی در آقایان و بانوان متفاوت است به همین دلیل استاندارد های زیبایی برای هریک از آن ها متفاوت است.

آقایان با توجه به ساختار صورت خود و حفظ جذبه مردانگی خود متقاضی جراحی بینی طبیعی هستند و به مدل بینی فانتزی تمایلی نشان نمی دهند.

هزینه جراحی زیبایی بینی

جراحی بینی هزینه های متفاوتی دارد زیرا هر جراح بینی دستمزد متفاوتی دارد.

برای جراحی بینی اولویت خود را هزینه قرار ندهید و به مهارت جراح بینی توجه بیشتری  داشته باشید.

به طور مثال انجام جراحی بینی با قیمت ۲ میلیون تومان توسط یک فرد نامناسب قطعاً عوارض و نارضایتی هایی خواهد داشت و بیمار پس از مدتی نیاز به جراحی بینی ترمیمی دارد .

بنابراین بیمار باز هم باید هزینه کند و در هربار انجام جراحی بینی هزینه ها افزایش پیدا می کند زیرا جراحی پیچیده تر می شود.

پس در انتخاب جراح بینی به مهارت او توجه کنید .

رعایت مراقبت های بعد از عمل بینی و انتخاب یک جراح بینی خوب منجرب می شود تا پس از جراحی زیبایی بینی نتیجه رضایتمندی حاصل شود و شاهد زیبایی چهره خود باشید.

دکتر مهدی قدیری

جراح و متخصص گوش ، حلق و بینی

فلوشیپ آندوسکوپی سینوس

جراح پلاستیک بینی

درمان اختلالات تنفسی خواب

درباره جراح بینی اصفهان

اینجانب مهدی قدیری متولد 1344 در سال 1362 در رشته پزشکی وارد دانشگاه علوم پزشکی تهران شدم و فارغ التحصیل سال 1370 می باشم و پس از گذراندن دوران طرح و سربازی در سال1373 در رشته گوش و حلق و بینی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پذیرفته شدم و سال 1377بعنوان نفراول دانشگاه در این رشته فارغ التحصیل شدم و بورد تخصصی خود را دریافت نمودم.

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 18 + 14 =