جراح بینی خوب

انجام جراحی بینی به بهترین شکل ممکن و کسب یک نتیجه ایده آل نیازمند یک جراح بینی خوب و ماهر است زیرا میزان مهارت جراح بینی در نتیجه جراحی بینی موثر است .

تمامی متقاضیان جراحی بینی قطعاٌ به دنبال جراح بینی خوب و ماهر برای انجام راینوپلاستی می گردد زیرا هدف از انجام جراحی زیبایی بینی یا جراحی درمانی بینی ، بهبود ظاهر بینی  و رفع اختلالات عملکردی بینی می باشد .

حین جراحی بینی نباید هیچ گونه آسیبی به بافت های سالم بینی زده شود زیرا آسیب رسیدن به بافت های بینی منجربه بروز عارضه هایی چون دشواری در تنفس می شود .

جراح بینی خوب

خصوصیات جراح بینی خوب

  • اولویت اول یک جراح بینی خوب حفظ سلامتی بیمار است ، بنابراین از بهترین تکنیک استفاده می کند.
  • اگر بیمار شرایط جسمی و روانی لازم برای انجام جراحی بینی را نداشته باشد ، جراح بینی باید او را از انجام رینوپلاستی منصرف کند بنابراین یک جراح بینی باید وجدان کاری داشته باشد .
  • باید با تکنیک های به روز رینوپلاستی آشنا باشد تا از بروز عوارض جراحی بینی جلوگیری کند.
  • صبور و با حوصله باشد تا تمام نکات مورد نیاز درباره ی قبل و بعد از جراحی بینی یا راینوپلاستی را به بیمار توضیح دهد و به سوال های بیمار پاسخ دهد.
  • تمام آزمایش های لازم را برای بیمار تجویز کند و با بیمار درباره سوابق بیماری و حساسیت های داروئی او صحبت کند.
  • با استانداردهای زیبایی آشنا باشد و بینی را متناسب با چهره فرم دهد .

جراح بینی خوب در اصفهان

در اصل جراح بینی خوب ، جراح بینی ای است که تخصص و مهارت بالایی در زمینه جراحی بینی دارد .

دکتر مهدی قدیری یکی از بهترین جراحان بینی در اصفهان هستند که نمونه کارهای دکتر قدیری ، اثباتی برای میزان مهارت بالایشان است .

بهتر است در انتخاب جراح بینی به مهارت و دانش او توجه کنید زیرا مهم ترین عامل برای کسب نتیجه ایده آل از جراحی بینی ، مهارت جراح بینی است .

همچنین انتخاب یک جراح بینی خوب منجربه آرامش خاطر بیمار می شود و استرس های قبل از جراحی بینی را که بیشتر در مورد عوارض و فرم بینی بعد از عمل بینی است نخواهید داشت .

برای انتخاب جراح بینی در ابتدا بهتر است در مرور گر های اینترنتی جستجو کنید یا با آشنایان خود که جراحی بینی انجام داده اند و از نتیجه راضی هستند ، صحبت کنید.

پس از انتخاب چند جراح بینی ، نمونه کارهای هر جراح بینی را مشاهده کنید تا بتوانید میزان مهارت جراحان بینی را نسبت به یکدیگر محک بزنید و در آخر جراح بینی ای را انتخاب کنید که مهارت بیشتری در فرم دهی بینی دارد و سبک جراحی بینی او را بیشتر پسند می کنید .

دکتر مهدی قدیری

جراح و متخصص گوش ، حلق و بینی

فلوشیپ آندوسکوپی سینوس

جراح پلاستیک بینی

درمان اختلالات تنفسی خواب

درباره doctorghadiri

اینجانب مهدی قدیری متولد 1344 در سال 1362 در رشته پزشکی وارد دانشگاه علوم پزشکی تهران شدم و فارغ التحصیل سال 1370 می باشم و پس از گذراندن دوران طرح و سربازی در سال1373 در رشته گوش و حلق و بینی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پذیرفته شدم و سال 1377بعنوان نفراول دانشگاه در این رشته فارغ التحصیل شدم و بورد تخصصی خود را دریافت نمودم.

یک پاسخ برای جراح بینی خوب
  1. […] های نامعقولی همچون جراحی بینی شبیه به یک عکس دارند، یک جراح بینی خوب تمام سعی خود را برای متقاعد نمودن افراد نموده و در صورت […]


[بالا]

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • پنج − چهار =