جراح بینی در اصفهان

اگر به دنبال بهترین جراح بینی در اصفهان یا هر شهر دیگری هستید با خواندن این مقاله اطلاعاتی راجب ویژگی های یک جراح بینی خوب کسب کنید.

در انتخاب جراح بینی ، مهارت و دانش جراح بینی از مهم ترین نکاتی است که باید توجه شود.

جراحی بینی یکی از جراحی هایی است که علاوه بر زیبایی بر عملکرد بینی نیز موثر است.

اگر جراح بینی اطلاعلات کافی نداشته باشد و بینی را خوب عمل نکند بعد از عمل بینی ، بیمار دچار مشکلات تنفسی یا نارضایتی از فرم بینی خواهد بود.

جراحی بینی یا رینوپلاستی یکی از جراحی های زیبایی مرتبط با صورت است و نتیجه جراحی بینی از اهمیت بالایی برخوردار است .

کسب نتیجه دلخواه از عمل جراحی بینی ارتباط مستقیم با میزان مهارت جراح بینی دارد هرچه جراح بینی به تکنیک های جراحی بینی تسلط بیشتری داشته باشد نتیجه جراحی بینی نیز مورد پسند تر است .

 

جراح بینی در اصفهان

 

خصوصیات و ویژگی های بهترین جراح بینی

 • توانایی بالا و مهارت در زمینه جراحی پلاستیک بینی
 • داشتن اطلاعات کافی و گذراندن دوره های تخصصی
 • با معیارهای زیباشناسی و دانش زیباشناسی آشنا باشد تا بتواند بهترین هماهنگی بین بینی و دیگر اجزا صورت را ایجاد کند.
 • جراح پلاستیک بینی باید صبور باشد و در جلسه مشاوره با صبر و حوصله تمام نکات را به بیمار توضیح دهد.
 • توجه به سلامت بیمار و بررسی تمام نکات و آزمایش ها
 • پرس و جو درباره ی بیماری و حساسیت های بیمار و عمل های قبلی بیمار
 • خوش برخورد باشد وبا بیمار یک رابطه دو طرفه ایجاد کند تا بیمار بتواند به او اعتماد کند و استرس قبل از عمل بینی از بین برود.

جراح بینی در اصفهان

جراح بینی

هرچه جراح بینی آشنایی بیشتری با معیارهای زیبایی داشته باشد باعث می شود تا فرم بینی کاملاً متناسب با چهره بیمار باشد و همین امر موجب رضایت بیمار و زیبایی بینی می شود .

نکته ای دیگری که در انتخاب جراح بینی وجود دارد میزان مهارت است .

زیرا برخی از متقاضیان جراحی بینی یا رینوپلاستی از نتیجه جراحی بینی راضی نیستند و بیشترین نارضایتی نیز در ارتباط با نپسندیدن فرم بینی است .

اگر جراح بینی مهارت بالایی داشته باشد صد در صد به خوبی می تواند بینی را به بهترین نحو ممکن جراحی کند همچنین می تواند از بروز عوارض نیز جلوگیری کند.

استفاده درست از تکنیک های جراحی بینی بسیار مهم است تا به مجراهای تنفسی بینی آسیبی نرسد .

در جراحی بینی علاوه بر زیبایی فرم بینی ، حفظ عملکرد بینی نیز مهم است به همین دلیل باید جراح بینی خوب و ماهری را انتخاب کنید تا نتیجه ای که از جراحی بینی کسب می کنید از هر نظر کاملاً رضایتمند باشد .

جراح بینی در اصفهان

مراقبت های بعد از جراحی بینی

شما می توانید با رعایت مراقبت های بعد از جراحی بینی ، دوران نقاهت خود را به سهولت سپری نموده و به نتایجی ایده آل از جراحی بینی دست یابید.

 • تورم و کبودی بعد از جراحی زیبایی بینی در همه افراد اتفاق می افتد البته میزان آن در هر فردی متفاوت است. در صورت مواجهه با ورم و کبودی نگران نشوید ، زیرا با استفاده از کمپرس یخ البته تا ۳ روز پس از عمل ، می توانید به میزان قابل توجهی از افزایش این عوارض بکاهید و از پیشرفت آن نیز جلوگیری نمایید.
 • مصرف برخی خوراکی ها همچون آناناس تازه و آب کرفس می تواند کمک شایانی به کاهش ورم و کبودی ناشی از جراحی کند.
 • از دیگر موارد کمک کننده در راستای کاهش کبودی و ورم پس از جراحی بینی ، قطع مصرف نمک و برخی ادویه ها نظیر فلفل برای مدتی از رژیم غذایی می باشد.
 • نحوه صحیح خوابیدن پس از عمل بینی ، به صورت طاقباز می باشد که این مورد نیز به کاهش ورم کمک چشمگیری می کند. شما باید تا چند وقت پس از عمل بینی فقط به این شکل بخوابید و به پهلو و شکم نخوابید ، زیرا در این صورت با تشدید تورم روبرو خواهید شد.
 • طی هفته های ابتدایی پس از عمل بینی از پایین انداختن سر خودداری نمایید و در جاهای پر تردد رفت و آمد نکنید ، زیرا امکان اصابت ضربه به بینی شما در این فضاها امری بدیهی است.

 

جراح بینی در اصفهان

 

سایر مراقبت های بعد از جراحی بینی

 • تا یک هفته پس از عمل بینی ، نوعی گچ مخصوص تحت عنوان اسپلینت بر روی بینی شما قرار داده می شود ، هدف از قراردهی اسپلینت بر روی بینی حفظ شکل جدید بینی و نیز محافظت از بینی در برابر برخورد ضربه و غیره می باشد. این گچ پس از یک هفته و توسط جراح معالج تان از روی بینی شما برداشته خواهد شد.
 • تا پایان مدتی که گچ بر روی بینی تان قرار دارد به هیچ عنوان نباید آن را خیس کنید زیرا در صورت خیس شدن ، شل شده و نمی تواند وظیفه خود را به درستی انجام دهد ؛ بنابراین طی این مدت زمان نباید استحمام کنید و صورت خود را شستشو دهید.
 • البته در صورتی که نیاز ضروری به استحمام داشتید ، فقط باید از گردن به پایین خود را بشویید و از شستن سر و صورت خود اجتناب نمایید ، برای شستن موهای خود می توانید سر خود را به عقب خم کنید و از یک نفر بخواهید به روشی که در آرایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد ، موهای تان را بشوید.
 • تا ۲ ماه بعد از عمل بینی ، نباید در معرض مستقیم نور خورشید قرار بگیرید و چنانچه می بایست زمان طولانی زیر آفتاب قرار بگیرید حتما از کلاه آفتابی و کرم های ضد آفتاب استفاده کنید.
 • استفاده از انواع عینک ، چه طبی و چه آفتابی تا ۲ ماه بعد از جراحی بینی ممنوع است ، استفاده از لنزهای تماسی به جای عینک طبی مانعی ندارد.
 • از شنا کردن و رفتن به استخر به مدت ۲ ماه پس از جراحی بینی ، باید پرهیز کنید.

 

هزینه جراحی بینی

افراد برای جراحی بینی نباید هزینه را ملاک انتخاب جراح قرار دهند .

بینی در مرکز صورت است و زیبایی آن تاثیر بسزایی در زیبایی صورت دارد به همین علت تاکید می شود که به هیچ وجه زیبایی و سلامت خود را به علت هزینه کمتر به خطر نیندازید.

فرد بیمار باید قبل از عمل بینی ، از مهارت جراح خود اطلاعاتی کافی را بدست آورد و راه این کار صحبت با بیمارهای قبلی و مشاهده نمونه کارهای جراح بینی است.

دکتر مهدی قدیری ، بهترین جراح بینی در اصفهان ، که دارای دانش و مهارت بالایی هستند ، برای مشاهده بینی های عمل شده توسط ایشان به سایت و صفحه اینستاگرام دکتر قدیری مراجعه کنید.

 

 

درباره drghadiri2

Call Now Button