کلینیک خواب اصفهان

کلینیک خواب اصفهان : داشتن خوابی راحت در طی شبانه روز باعث می شود تا افراد انرژی لازم برای انجام فعالیت های روزانه خود را داشته باشند. متاسفانه عوامل بسیاری بر خواب تاثیر منفی دارند و از رایج ترین آن ها می توانیم به مشکلات روحی و ناراحتی ها اشاره کنیم.

انواع بسیاری از اختلالات خواب وجود دارد که از بهبود کیفیت خواب فرد می کاهد. اگر شما نیز مدت زمان طولانی است که به اختلالات خواب دچار شده اید و طعم یک خواب راحت را نچشیده اید باید به فکر درمان باشید زیرا بی خوابی اگر طولانی شود ، عوارض جدی را به دنبال دارد.

 

کلینیک خواب اصفهان

درمان اختلالات خواب

عواملی که بر کیفیت خواب تاثیر مثبت یا منفی دارند ، بسیار زیاد هستند به همین دلیل بررسی خواب و مشکلات آن باید توسط یک پزشک متخصص انجام شود .

روش های خانگی بسیاری برای بهبود کیفیت خواب وجود دارد مانند نوشیدن شیر قبل از خواب ، اما اینگونه روش ها برای تمامی افراد پاسخ مثبت ندارند و گاهی مشکل فرد مرتبط با مغز ، قلب یا مشکلات عصبی است .

برای تشخیص دقیق بی خوابی و اختلالات خواب ، افراد نیاز به تست خواب دارند .

تست خواب در کلینیک های خواب انجام می شود و در طی این تست ، علت بی خوابی فرد مشخص می شود .

 

 

تست خواب چیست ؟

در ابتدا بیمار باید توسط پزشک ، بررسی های اولیه را انجام دهد .

اگر در بررسی های اولیه ، علت بی خوابی تشخیص داده شود دیگر نیازی به تست خواب نیست اما در برخی از افراد انجام تست خواب برای مطلع شدن از علت اختلال خواب ضروری است .

تست خواب یا پلی سومنوگرافی ، دقیق ترین ابزار برای تشخیص اختلالات خواب می باشد که در سالهای اخیربرای تشخیص و درمان اختلالات خواب به کار می رود .

انجام صحیح پلی سومنوگرافی نیازمند تخصص در حوزه اختلالات خواب است و در کشور ما مراکز معدودی در این زمینه به صورت تخصصی فعالیت دارند .

کلینیک خواب راد ، کلینیک خواب اصفهان ، یکی از بهترین مراکز در زمینه درمان اختلالات خواب و تست خواب می باشد .

در طی فرآیند تست خواب ، فرد باید یک شب را در کلینیک بگذارد و بخوابد .

زمانی که فرد در کلینیک به خواب می رود ، متخصصین با وصل کردن سنسورهای متعددی به سر و بدن فرد ، قادر خواهند بود تمام تغییراتی که در امواج مغناطیسی ، الگوهای تنفسی ، تغییرات قلبی ، مشکلات قلبی و غیره اتفاق می افتد را ثبت نمایند و با بررسی این اطلاعات ، پی میبرند که بیمار چه مشکلاتی در خواب دارد و مناسب ترین روش درمان برای ارتقا کیفیت خواب بیمار را انجام می دهند .

 

 

درباره drghadiri

Call Now Button