کلینیک خواب اصفهان

کلینیک خواب اصفهان : داشتن خوابی راحت در طی شبانه روز باعث می شود تا افراد انرژی لازم برای انجام فعالیت های روزانه خود را داشته باشند .

متاسفانه عوامل بسیاری بر خواب تاثیر منفی دارند و از رایج ترین آن ها می توانیم به مشکلات روحی و ناراحتی ها اشاره کنیم .

انواع بسیاری از اختلالات خواب وجود دارد که از بهبود کیفیت خواب فرد می کاهد.

اگر شما نیز مدت زمان طولانی است که به اختلالات خواب دچار شده اید و طعم یک خواب راحت را نچشیده اید باید به فکر درمان باشید زیرا بی خوابی اگر طولانی شود ، عوارض جدی را به دنبال دارد .

کلینیک خواب اصفهان

درمان اختلالات خواب

عواملی که بر کیفیت خواب تاثیر مثبت یا منفی دارند ، بسیار زیاد هستند به همین دلیل بررسی خواب و مشکلات آن باید توسط یک پزشک متخصص انجام شود .

روش های خانگی بسیاری برای بهبود کیفیت خواب وجود دارد مانند نوشیدن شیر قبل از خواب ، اما اینگونه روش ها برای تمامی افراد پاسخ مثبت ندارند و گاهی مشکل فرد مرتبط با مغز ، قلب یا مشکلات عصبی است .

برای تشخیص دقیق بی خوابی و اختلالات خواب ، افراد نیاز به تست خواب دارند .

تست خواب در کلینیک های خواب انجام می شود و در طی این تست ، علت بی خوابی فرد مشخص می شود .

تست خواب چیست ؟

در ابتدا بیمار باید توسط پزشک ، بررسی های اولیه را انجام دهد .

اگر در بررسی های اولیه ، علت بی خوابی تشخیص داده شود دیگر نیازی به تست خواب نیست اما در برخی از افراد انجام تست خواب برای مطلع شدن از علت اختلال خواب ضروری است .

تست خواب یا پلی سومنوگرافی ، دقیق ترین ابزار برای تشخیص اختلالات خواب می باشد که در سالهای اخیربرای تشخیص و درمان اختلالات خواب به کار می رود .

انجام صحیح پلی سومنوگرافی نیازمند تخصص در حوزه اختلالات خواب است و در کشور ما مراکز معدودی در این زمینه به صورت تخصصی فعالیت دارند .

کلینیک خواب راد ، کلینیک خواب اصفهان ، یکی از بهترین مراکز در زمینه درمان اختلالات خواب و تست خواب می باشد .

در طی فرآیند تست خواب ، فرد باید یک شب را در کلینیک بگذارد و بخوابد .

زمانی که فرد در کلینیک به خواب می رود ، متخصصین با وصل کردن سنسورهای متعددی به سر و بدن فرد ، قادر خواهند بود تمام تغییراتی که در امواج مغناطیسی ، الگوهای تنفسی ، تغییرات قلبی ، مشکلات قلبی و غیره اتفاق می افتد را ثبت نمایند و با بررسی این اطلاعات ، پی میبرند که بیمار چه مشکلاتی در خواب دارد و مناسب ترین روش درمان برای ارتقا کیفیت خواب بیمار را انجام می دهند .

 

 

 

 

دکتر مهدی قدیری

جراح و متخصص گوش ، حلق و بینی

فلوشیپ آندوسکوپی سینوس

جراح پلاستیک بینی

درمان اختلالات تنفسی خواب

درباره drghadiri

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • هجده − 7 =